iLoveServis Blog

Nejlepší telefony v poměru cena/výkon

Jsou mezi námi tací, kteří koupí každým rokem nový model svého telefonu. Ať už to je z důvodu prestiže, nebo protože od svého telefonu jednoduše čekají jen to nejlepší, co se momentálně nachází na trhu. Přesně proto se dnes podíváme, jak v takovéto situaci, lidově řečeno, neprodělat kalhoty.

Jistotou je samozřejmě nakousnuté jablko. Jednak, protože až za rok vyjde další model, tak ten stávající prodáte kdekoli. A cena? Cena klesá až nečekaně pomalu.  V případě společnosti využívajících OS Android je to ovšem jiná písnička. U těchto modelů už kupující nehledí jen na oděrky a ochranné sklo jako je to u Applu, kde máte jistotu v plynulém chodu systému. U těchto značek už zkoumáme rychlost systému. K tomu ještě kvalitu zobrazení pixelů, ale i kvalitu fotografii.

Naše rada proto zní poměrně jednoduše: Pokud víte, že za 365 dní svůj nový stroj pošlete dál, hleďte především na kvalitu. Vždy se totiž najde někdo, kdo bude rád používat telefon, o který se jeho majitel předchozí rok svědomitě staral. Ať už se rozhodnete pro iOS nebo Android, jednu věc budou mít vždy společnou. Zaslouží si tu nejlepší péči. Nejlepší péče neznamená jen obal a ochranné sklo. Péče znamená kvalitní a pravidelný servis. Ať už čištění zvenku či zevnitř, tak i kontrola od odborníků, kterým rukama denně projdou desítky telefonů. Jedny takové najdete i v iLoveServisu, kde, jak už název napovídá, se o vás a váš klenot postarají s láskou.

Není záruka jako záruka

Tak jako my chodíme k lékaři, tak i naše prodloužené ruce, tedy mobilní telefony, potřebují kvalitní péči. U lékaře doufáme, že bude co nejkvalitnější a náš problém vyřeší díky svému vzdělání a praxi. Mnozí z nás za svůj telefon dáme desítky tisíc korun, a proto je logické, když tento telefon svěříme těm, kteří mají to nejlepší vzdělání a praxi v oblasti servisu mobilních telefonů. Naše mobilní zařízení má oproti nám ovšem několik nesporných výhod v oblasti péče.